Ana sayfa

Qingdao Global Sealing-tec co., Ltd

şirket Profili
Şirket sunumu

Qingdao Global Mühürleme-tec co., Ltd, (Qingdao TKS SealingIndustry Co, Ltd Uluslararası Ticaret Bölümü temelinde kurulan). TKS, petrol mühürleri, valf gövdesi yağ keçeleri, PTFE yağ keçeleri, O yüzükleri, toz çizme, sızdırmaz conta vb. Güzel kıyı kentlerinde - Qingdao, Çin'de olmak üzere, kauçuk ve plastik sızdırmazlık ürünlerinin önde gelen uzman üreticiidir. TKS, OEM'ler ve otomobil, motosiklet, ev eşyaları, lokomotif ve hadde stokları, hidrolik ve pnömatik, mühendislik ve tarım makineleri, kömür madenciliği makineleri, petrol sahası makineleri vb. Parçaları üreticileri. Ürünlerimiz sadece iyi Çin'de satılmıyor, aynı zamanda ihraç edilmiş ABD, Kanada, Almanya ve Avustralya'ya vb.

TKS, "Teknoloji odaklı bir şirket ol" ilkesini uygulayarak, teknoloji seviyesini sürekli geliştirmiştir. 2011 yılı sonunda 275 yetkili patentimiz oldu.

TKS, "Sürekli İyileştirme, Hızlı Yanıt, Müşteri Memnuniyeti" kalite politikasına bağlı olarak, eksiksiz bir kalite yönetim sistemini kurdu ve geliştirdi ve 2005 yılından bu yana DNV tarafından 1998'den bu yana ISO / TS 16949: 2002 sertifikalı ISO9001 kalite sistemi ve TÜV tarafından 2010'dan beri ISO / TS 16949: 2009.

Geleceğe baktığımızda TKS, endüstriyel teknolojinin ilerlemesini hızlandırarak "yönetim bilincini güçlendirerek" "insan topluluğuna fayda sağlayacak yenilikçi ürünler yaratmak" misyonuna bağlı kalarak şirketin vizyonunu gerçekleştirmek için mücadele ediyor - "Olmak çalışanlar-mutlu, topluma saygı duyulan ve çevre dostu yüzyıl kurumsal "olarak nitelendirdi.

Ana Müşteriler :

      

Ürünler Özellikler

Müşterilerimiz ne olursa olsun, TKS herhangi bir uygulama için en iyi tasarımı sunabilir

TKS, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu türleşmelerin en iyi tasarım, numune ve üretimini sunabilir.

Lütfen mühürleme veya diğer endüstriyel uygulamalar hakkında her şeyi sorunuz

TKS en uygun malzeme sunar.

TKS'in ana Kauçuk Bileşikleri ve Termoplastik Elastomerler yukarıya gösterilir.

TKS, müşterilerimizden hangisine gerek duyarsa edin, en iyi Kauçuk Bileşikleri ve Termoplastik Elastomerleri sunabilir.

AR-GE


Qingdao TKS Sızdırmazlık Industry Co, Ltd Teknoloji Araştırma Merkezi ve kauçuk conta, entegre bir Ar-Ge kurumlarında araştırma ve teknoloji yönetimi uygulanan temel araştırma, endüstriyel araştırma, mühür, Qingdao kentinde bir teknik merkez, Shandong Eyaleti, il düzeyindeki teknik merkezdeki birimlerin birini tanımladı.

Qingdao TKS Sızdırmazlık Industry Co, Ltd Teknoloji Araştırma Merkezi ve kauçuk conta, entegre bir Ar-Ge kurumlarında araştırma ve teknoloji yönetimi uygulanan temel araştırma, endüstriyel araştırma, mühür, Qingdao kentinde bir teknik merkez, Shandong Eyaleti, il düzeyindeki teknik merkezdeki birimlerin birini tanımladı.

Güçlü Ar-Ge teknolojisi merkezi, çok sayıda tecrübeli mühendislik ve teknik personel, üst düzey mühendislik ve teknik personel 23 başlıktan, lisans ve 37'den fazla akademik personel dahil.

Bizim avantajımız

Üretim Ekipmanları ve Test Tesisleri

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Önemli kilometre taşları

1976, Qingdao Tarım Makineleri Kauçuk Parçaları Fabrikası, Qingdao Contalar Fabrikası olarak adını değiştirdi.

1980, Qingdao Seals Factory, Arai Co., Japonya'dan gelişmiş komple keçeler imalat teknolojisi, üretim ekipmanları ve test tesisatlarını ithal etti.

1987, Qingdao Contalar Fabrikası Qingdao Dövülebilir Demir Fabrikası ile birleşti ve Qingdao Sızdırmazlık Endüstrisi Kurumu kurdu. Aynı yıl, şirket sızdırmazlık endüstrisinde Çin'deki tek anahtar girişim olarak değerlendirildi.

1995, Qingdao Keeper Sızdırmazlık Industry Co, Ltd Qingdao Sızdırmazlık Endüstrisi Kurumu, Çin ve Keeper Co, Ltd Japonya'nın ortak girişim tarafından kurulmuştur.

1996, Qingdao Keeper Sızdırmazlık Sanayi A.Ş., Shandong Eyaleti ve Qingdao Belediyesi Kurumsal Teknoloji Geliştirme Merkezi unvanlarına layık görüldü.

1998, kalite sistemimiz DNV tarafından ISO 9001: 1994 onayını aldı.

1999, Qingdao Keeper Sızdırmazlık Sanayi A.Ş., başarılı bir şekilde ev aletleri sektörüne girdi ve en hızlı artış ve en geniş iş alanlarıyla Haier Group'un tedarikçisi oldu.

2002, Qingdao Keeper Sızdırmazlık Sanayi A.Ş., ERP Yönetim Sistemini başarıyla uyguladı.

2003, Qingdao Keeper Sealing Industry Co., Ltd., Qingdao Belediye Hükümeti tarafından Yüksek ve Yeni Teknoloji Şirketi ve Shandong Eyaleti tarafından Bilgi Teknolojileri Uygulama Gösteri Şirketi olarak onurlandırıldı.

2003, Kauçuk Sızdırmazlık Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (MF-PLM) Shandong Eyaleti Makine Sanayi Bilim ve Teknoloji İlerleme birinciliği kazandı.

2004, Döner Şaft Dudak-Tipi Mühürler Qingdao Famous-marka Ürün olarak ödüllendirildi.

2004, Qingdao Keeper Sızdırmazlık Sanayi A.Ş. ISO / TS16949: DNV tarafından 2002 kalite yönetim sistemi onayı geçti.

2006, Qingdao Keeper Sealing Industry Co., Ltd. "Yabancı Fikri Kaynaklar için Çin Devlet Demonstrasyon Birimi Giriş" olarak yetkilendirildi.

2006, Çin partisi tüm hisseleri Japon partisinden satın aldı.

2007, Qingdao Keeper Sızdırmazlık Sanayi A.Ş., Yalın Üretim yönetim sistemini tanıttı ve uyguladı. Firmamız Kauçuk ve Plastik ürünler Co, Ltd İç Moğolistan İlk Makine Grubu gibi şirketlerin içine hisse katıldı.

2007, Qingdao Keeper Sızdırmazlık Industry Co, Ltd, Qingdao TKS Sealing Industry Co, Ltd olarak adını değiştirdi.

2008, Rotary Shaft Lip-Sealler "Shandong Famous-brand Product" olarak ödüllendirildi.

Qingdao Global Sealing-tec co., Ltd
Qingdao Global Sealing-tec co., Ltd
1 2
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Orta Doğu

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

No. Çalışanları : 401~500

Yıl kurulan : 1976

İhracat p.c : < 10%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Qingdao Global Sealing-tec co., Ltd Sertifikalar